ورود گردشگر ممنوع!!!

ورود توریست ممنوع!!!

همه زیبایی ها روستای مارین در کنار برخورد اهالی با عکاسان و گردشگران همواره زبان زد خاص و عام بوده و این برخوردها تا جایی بوده که حتی در ورودی این روستا با خط درشت از ورود هرگونه گردشگر جلوگیری به عمل می آورند.

شناخت زیبایی ها و طبیعت سرزمین چهارفصل حق هر بیننده ای بوده و نباید به واسطه مالکیت عده ای خاص دیگر مردم را از بهره بری و استفاده از این زیبایی ها محروم کرد و گویی زمین خدا از روز اول به نام شخص خاصی قباله شده است.

جلوگیری از عکس برداری و عدم اجازه ورود به گردشگران به این روستا در کنار جذابیت ها و نعمت های خدادادی امریست واهی که مسئولان ارشد شهرستانی و میراث فرهنگی و گردشگری استان باید بیش از پیش درخصوص این مشکل اهتمام ورزند.

در ادامه مطلب تعدادی از عکس های روستای مارین که به واسطه حضور استاندار و دکتر تاجگردون برای کلنگ زنی گازرسانی به این روستا رفته بودند توسط عکاس این سایت خبری گرفته شده که مشاهده می کنید:

یک دیدگاه در “ورود گردشگر ممنوع!!!”

  1. با درود
    من فکر میکنم علت مخالفت بعضی ها با ورود توریست به مارین نبود فرهنگ گردشگری عده ای از افراد باشه که برای گردش میان و باعث این نوع دیدگاه میشن که کسی نباید بیاد.فکر می کنم فرهنگ سازی لازمه هم برای گردشگر هم برای اهالی.
    البته بیشتر جوانانی که مجردی برای گردش میان روستا به دلیل مشکلات عدیده ای که برای اهالی روستا بوجود اوردن خیلی تو نظر مردم تاثیر گذاشته
    من بیشتر دوست دارم توریست های غیر از استان کهگلویه و بویر احمد بیان دلیلش هم کا ملا روشنه
    موفق و پیروز باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *